052-233-2904
מיכל שלום הנהלת חשבונות לעוסק פטור

בואו נדבר

9 + 14 =

הנהלת חשבונות לעוסק פטור

כל עוסק פטור מתמודד עם שאלות שהתשובות עליהן תשמשנה אחר כך כבסיס לעסק החדש והצומח. מתי נכון לבצע רכישה? האם עלות הציוד/ ההשקעה תזוכה אחר כך במע”מ? איך לתכנן את ההוצאות? איך לא לגדול מהר מדי? דבר אחד ברור: כל החלטה שתתקבל חייבת להיות מעוגנת בנתונים כספיים, ואת זה ניתן לקבל רק מיועץ מס מקצועי שמכיר את החוק, ובעקר את הפרצות שבו.

הנהלת-חשבונות חד-צידית

לאחר שהתקבלה ההחלטה על הקמת העסק כעוסק פטור עדיין נשארות שאלות רבות פתוחות: כיצד פותחים תיק במע”מ, מס הכנסה והביטוח הלאומי? איך מגישים דו”ח שנתי למס הכנסה? מתי ואיך צריך לדווח למע”מ? מהן הדרישות הקבועות של הביטוח הלאומי? כיצד יש לנהל תיקי חשבונות וקבלות? איזה זכויות מגיעות לך לפי חוק ואיך ניתן לקבל אותן? והשאלה הגדולה מכולן- למי פונים כאשר יש שאלות?

התשובה לשאלה הראשונה היא: עוסק פטור זקוק להנהלת חשבונות חד-צידית, המתייחסת בעיקר להכנסות ולהוצאות של העסק. נדרשת יד מקצועית מיומנת שתארגן את הדיווחים והמאזנים ותנהל את המגעים עם רשויות הביטוח הלאומי, מס הכנסה ומע”מ. השירות ניתן לעסקים באזור מודיעין.

התשובה לשאלה השניה היא: אתה זקוק ליועצת מס ומנהלת חשבונות איכותית.

רק כך כאשר תקים את העסק, תריץ אותו, תעבוד בשוטף, תתרחב ותיצור מקורות הכנסה חדשים, תמיד תדע שהנהלת החשבונות שלך מטופלת בצורה מושלמת. בכל שלב עסקי שאליו תגיע מיכל שלום תהיה איתך ולצדך כדי שאתה תוכל להתפנות לקידום העסק שלך כי מיכל מבינה שרק מי שרואה עכשיו שני צעדים קדימה- יכול אחר כך להביט בסיפוק לאחור.

לקבלת ייעוץ מס
חייג/י  052-2332904

כי ההצלחה שלך היא העסק שלי

Call Now Button