052-233-2904
הנהלת חשבונות לעוסק מורשה / עצמאי / עסק קטן

בואו נדבר

7 + 8 =

הנהלת חשבונות לעוסק מורשה / עצמאי / עסק קטן

בכל מקרה שבו אדם רוצה לפתוח עסק, בין אם לשם מתן שירות, מכירת מוצרים כאלה ואחרים או אפילו עיסוק בנדל”ן, חובה עליו להירשם במע”מ כעוסק. תוספת י”א לחוק מגדירה מספר מקצועות המחייבים פתיחת תיק עוסק מורשה כאשר הופכים לעצמאיים ובכללם: אדריכל, הפסיכולוג, רופא, בעל בית-ספר לנהיגה, כלכלן, פיסיותראפיסט, עורך, מתרגם, שמאי, וטרינר ומקצועות נוספים. תחום העיסוק האישי שלך מציב דרישות מיוחדות.

עכשיו רק נשאר להחליט האם הוא יהיה עוסק פטור, עוסק מורשה, או חברה. עוסק מורשה מחוייב, על פי חוק, לדווח על הכנסותיו ולשלם מע”מ פעם בחודש או חודשיים (בהתאם לגובה המחזור), בעוד שעוסק פטור מדווח אחת לשנה והוא פטור מתשלום מע”מ.

מינוף עסקי

הנהלת החשבונות המקובלת בתיק של עוסק מורשה היא הנהלת חשבונות חד-צידית או כפולה- ונקבעת בדרך כלל בהתאם למחזור ולמספר העובדים. היתרונות של ביצוע הנהלת חשבונות זו ברורים: חיזוי מוקדם של תהליכים, בחירת נתיבים עם חיסכון מכסימאלי, הגשת דו”חות בזמן והימנעות מקנסות מיותרים.

במקרים שבהם עוסק מורשה מעסיק עובדים, מוטלת עליו החובה לדאוג לא רק לשיווק, לגבייה ולביצוע העבודה עצמה, אלא גם לטיפול בניירת המרובה ובמגעים השוטפים עם הרשויות. אלא שחישובי שכר, ביטוח לאומי ומס הכנסה דורשים השקעה של זמן יקר והמון ידע, ולכן נכון יותר לעבוד עם משרד המתמחה במיסים והנהלת חשבונות, מכיוון שרק כך ניתן להתמקד בראש שקט בפעילות העסקית בלבד. השירות ניתן לעסקים באזור מודיעין.

פגישה עם מיכל שלום משמעותה הרחבת הידע שלך, חיסכון בעלויות וכמובן ניהול חשבונות מצוין. היכולת שלה לראות גם את מה שמעבר לטופס, להתמקד באדם ובחזון העסקי שלו ולהתאים לכל אחד את חבילת השירותים העסקית הנכונה עבורו היא זו שהופכת אותה לשותפה אמיתית, כי ההצלחה שלך היא העסק שלה.

לעלייה על מסלול ההצלחה חייג/י  052-2332904

יעוץ במודיעין

כי ההצלחה שלך היא העסק שלי

Call Now Button