052-233-2904

לקוחות ממליצים על מיכל שלום הנהלת חשבונות

מיכל שלום ומשרדה מלווים אותי כבר שנים ולמרות שעלי להרחיק לשם כך עד מודיעין, השרות שאני מקבלת לא יסולא בפז!
החל בטיפול בכל נבכי הבירוקרטיה של מוסדות השלטון למיניהם ששומר נפשו ירחק מהם ועד ייעוץ ועזרה שוטפת, לא רק בהגיע מועד הגשת הדוחות אלא לאורך כל השנה.
ממליצה בחום!

שרה . פ רמת גן

מיכל הייתה יועצת המס שלי במהלך 11 השנים האחרונות. היא גילתה בקיאות ומקצועיות בכל שאלה. מעולם לא השאירה אף נושא פתוח. טיפלה עבורי במגוון רחב של נושאים ודאגה לתת מענה מהיר . אני סומכת עליה בעיניים עצומות וכל עסק שאפתח בעתיד- אין כאן שאלה- מיכל תהיה יועצת המס שלי.
ס, מודיעין

מיכל שלום היא יועצת המס שלי מזה חמש שנים. חמש שנים של עבודה משותפת ברמת איכות, אמינות וזמינות מקסימליים. היחס אישי אדיב, תוך מתן פתרון כל בעיה באופן מקצועי ומידי.
ר, נצר סירני

מיכל היקרה
את הויקיפדיה של עולם החשבונאות
לכל שאלה יש תשובה מקצועית ומהירה
נותנת כתף, מייעצת, מבהירה ותמיד מוכנה לעזור.
תודה מקרב לב על העצות הטובות והשירות המצויין.

א. מודיעין

מיכל
רציתי להודות לך על הליווי הצמוד מהיום בו הקמתי את העסק שלי. כבר מההתחלה סייעת לי בכל שלבי המנהלות של פתיחת העסק. מאז מדי שנה את מטפלת בדוחות השנתיים שלי למס ההכנסה, בהצהרות ההון ובחובות לביטוח הלאומי. את מגישה עבורי את הדוחות ואני שקטה. אבל בעיקר רציתי להגיד תודה על כך שהכל נעשה בחום, בגובה העיניים ועם חיוך. תודה רבה.
רונה אביאסף, ירושלים

בשל המרחק הגאוגרפי, התלבטתי מלקשור את עצמי למיכל למרות ההמלצה החמה שקיבלתי על שירותיה . ובכל זאת כבר ארבע שנים שאני נהנית מהחיבור בינינו. בענווה, ביסודיות רבה ובעמידה בלוח זמנים וביעדים, מובילה מיכל את ענייני הכספיים. המקצועיות והיושרה מעל לכל, ההתחשבות בצרכי העסק ובמצבו ראויים להערכה רבה. מיכל את האור בקצה המנהרה. על כך ועל עוד…. תודה רבה רבה.
י, אשדוד

שירות מקצועי ואישי, תמיד שם כשצריכים אותה. ממליצים בחום!
שחר, מיינדרש ת״א.

את הליווי האישי, החם והמקצועי שקיבלנו לכל אורך הדרך ממיכל לא נשכח אף פעם. לכל שאלה ששאלנו מייד נעננו בתשובה מקצועית, מיכל יידעה אותנו וכיוונה אותנו ע"מ שנקבל את כל מה שמגיע לנו. את הדרך עם מיכל רק התחלנו…
שרית

אל מיכל שלום הגעתי לפני כשמונה שנים עם בלגן בתיקים, אותו היא פתרה בשקט, ללא לחץ, במהירות וביעילות. מאז היא מטפלת בהנהלת החשבונות של העסק, בנוסף לטיפול השוטף, לעולם זמינה להתייעצות ולמילה טובה ולי יש שקט נפשי.
דיו עולמות, מודיעין

מיכל שלום נותנת שירות מאוד מקצועי ויחס אישי, מאוד עזרה לי בהתנהלות מול שלטונות המס הקדישה לי זמן להסברים ממצים על התהליכים השונים ולאחר מכן התקשרה לוודא שאכן הפעולות בוצעו מאוד ממליץ עליה.
א. מודיעין

Call Now Button