052-233-2904
מיכל שלום הנהלת חשבונות מודיעין

בואו נדבר

6 + 14 =

הנהלת חשבונות ויעוץ מס לחברות מודיעין

כל שירותי הנהלת חשבונות לחברות

ניהול עסקי דינאמי מחייב מערך מקצועי מלווה שיהיה תמיד לצדך. כי בעל חברה בע"מ  יכול להעלות רעיונות, לקבוע יעדים, להתכונן מראש לתרחישים העתידיים ולהתוות דרכי פעולה רק כאשר הוא בטוח שהנהלת החשבונות של החברה היא אמינה, מדויקת, ומציגה תמונה עסקית מדויקת ומלאה.

תכנון מס, יעוץ מס וחשבות שכר

המיסוי מהווה את אחד הנושאים הכספיים החשובים ביותר לניהול חברה בע"מ. זאת מכיוון שרק בהסתמך על מידע מדוייק ואמין ניתן לבצע תכנון מס ולמנף את השימוש בהוראות החוק תוך זיהוי וניצול הפרצות שבו. בניגוד למה שנהוג לחשוב, תכנון מס הוא חוקי לחלוטין אך יכול להיעשות רק בהנהלת חשבונות נכונה.

הנהלת חשבונות לחברה ישנו תחום חשבות השכר עוסק בזכויות עובדים, עיבוד והכנה של תלושי המשכורת ודיווח שוטף לרשויות ובכללן: ביטוח לאומי ומס הכנסה.. תפקידו של חשב השכר הוא להכין את תלושי השכר, לבדוק את הזכויות המגיעות לכל אחד ואחת מן העובדים בחברה ולשמש כלי עזר למעסיק בטיפול השוטף במערך כוח האדם.

מיכל שלום מציעה ידע מקצועי, מומחיות במיסוי ויכולת להביא לחיסכון כספי בעלויות השוטפות. ניסיונה רב השנים בתחום זה יעניק לחברה שלך שירות הנהלת חשבונות, חשבות שכר, הפקת תלושי שכר, קליטת עובדים, טיפול במס הכנסה, דיווחים חודשיים לביטוח הלאומי, מעקב תשלומים, הכל תחת קורת גג מקצועית אחת. הכסף הרב שניתן לחסוך בהתנהלות חשבונאית נבונה הוא תמיד הרווח הנקי שלך. השירות ניתן לעסקים באזור מודיעין.

לפגישת יעוץ חינם חייג 0522332904

יעוץ במודיעין

כי ההצלחה שלך היא העסק שלי

Call Now Button